Aktualności

Prace modernizacyjne

Drodzy klienci, Informujemy, że w dniu 07.05.2014 w godzinach od 0:00 - 6:00 odbędą się prace planowe, które spowodują przerwy w świadczeniu usług. Przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby przerwy w dostępie do usług trwały jak najkrócej. Pozdrawiamy,... czytaj więcej »

Uwaga zmiana pakietów internetu bezprzewodowego

Drodzy Klienci, Uprzejmie informujemy o zmianie pakietów internetu bezprzewodowego. Zmiany prezentujemy poniżej: Startowy: pobieranie 2Mb/s wysyłanie 0,3Mb/s Standardowy: pobieranie 3Mb/s wysyłanie 0,6Mb/s Prestiż: pobieranie 4Mb/s wysyłanie 1Mb/s Zmiany w pakietach dotyczą nowych jak i stałych klientów.... czytaj więcej »

Dipol zaprasza na Dzień Dziecka!

Dipol zaprasza na niepowtarzalny Dzień Dziecka! 31.05 (piątek) o godz. 12.00 przed Biurem Obsługi Abonenta zapraszamy wszystkie dzieci, te małe i te duże na Dzień Dziecka. W programie konkursy z nagrodami, muzyka, gry i zabawy oraz wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy, Zespół Dipol czytaj więcej »

Majowy konkurs w Dipolu!

Słońce za oknem, ptaszki śpiewają, aż chce się żyć! Dipol również chce wam przekazać trochę słońca i pozytywnej energii! W związku z tym zorganizowaliśmy majowy konkurs. Do wygrania: darmowy miesięczny abonament! Aby wygrać wystarczy polubić nasz Fanpage na Facebooku i udostępnić zdjęcie z konkursem na... czytaj więcej »

Moc korzyści w Dipolu!

Z pierwszym dniem wiosny Dipol przygotował dla swoich klientów same korzyści! Wystarczy być naszym abonentem i namówić sąsiada, rodzinę, kolegę lub znajomego do skorzystania z naszych usług. Dzięki temu ty zyskujesz od nas prezent- darmowy abonament, a on promocje na nasze usługi! Nie czekaj, zgłoś się... czytaj więcej »

eBOA znów aktywne

Po przejściowym zawieszeniu funkcjonowania Elektronicznego Biura Obsługi Abonenta przywracamy tę usługę. Od 5 grudnia można się ponownie logować do panelu klienta po to by sprawdzić swoje rachunki czy sprawdzić status zamówionych usług.   czytaj więcej »

Wyższy pakiet w cenie niższego - promocja internetowa

Korzystasz z Internetu w sieci Dipol? Kończy Ci się umowa? Jeśli tak, to masz doskonałą okazję na zwiększenie swojego transferu! Wystarczy przedłużyć umowę na 24 miesiące - w nagrodę otrzymasz następny w kolejności - wyższy pakiet, a co najważniejsze otrzymasz go w starej cenie! Promocja dotyczy klientów... czytaj więcej »

Nieuczciwe praktyki konkurencji

W związku z pojawiającymi się sygnałami i pytaniami od naszych Klientów o nieuczciwych praktykach "przedstawicieli handlowych" konkurencji, informujemy, że firma DIPOL nie zmniejsza zakresu świadczonych usług, ani nie wycofuje się z rynku. Fakty są zgoła odmienne - po wprowadzeniu do oferty telewizji trzeciej... czytaj więcej »

Starcie tytanów - najbardziej kontrowersyjna gala w historii polskiego boksu!

Na 10 dni przed planowaną w Łodzi walką z Royem Jonesem Juniorem Dawid Kostecki został zatrzymany przez policję. Czy dotrze na ring? Czy jego miejsce zajmie wschodząca gwiazda polskiego boksu Paweł Głażewski? Oglądaj relację z Gali Boksu w sobotę, 30 czerwca, od 19:00 w systemie Pay Per View. Dostęp do... czytaj więcej »

Telewizja 3G - serwisy VOD

Użytkownicy telewizji 3G w sieci Dipol mają już okazję korzystać ze wszystkich serwisów dostępnych w ofercie. Nasi abonenci mogą bez dodatkowych opłat oglądać serwisy VOD takie jak Ipla, Iplex, TVN Player, TVP Parlament, TVP na Życzenie i wiele innych. Dodatkowo dla najbardziej wymagających klientów mamy... czytaj więcej »

1 2 3 4