Aktualności

Co telewizja cyfrowa oznacza dla klientów DIPOLA?

Odpowiadając na to pytanie nasuwają się dwie ważne odpowiedzi: brak dodatkowych opłat za telewizję analogową dla klientów wybierających telewizję cyfrową pozostawanie w ofercie DIPOL telewizji analogowej (telewizja cyfrowa będzie dodatkową usługą) W ostatnim czasie rozpoczęła się rządowa,... czytaj więcej »

Rewolucja w ofercie INTERNETU! W standardzie już 24 Mb/s!

W związku z wprowadzeniem usługi telewizji cyfrowej i związanej z tym modernizacji sieci pojawiła się możliwość znacznego przyspieszenia prędkości Internetu przewodowego dla wszystkich klientów w Rogoźnie. Od dziś obowiązują poniższe pakiety (cena bez zmian!): NET SOCJALNY    - 1000/256 kb/s (1 Mb/s)... czytaj więcej »

Komunikat Zarządu DIPOLA w sprawie fałszywych przedstawicieli

W związku z docierającymi do nas informacjami od naszych Klientów dotyczącymi podszywania się pod naszą firmę (lub pod Spółdzielnię Mieszkaniową) przedstawicieli handlowych innych firm, dementujemy wszystkie kłamliwe informacje przez nich rozpowszechniane. Powyższe działania, celowo wprowadzające naszych... czytaj więcej »

Telewizja Cyfrowa w DIPOL - od 1 lutego 2012

Z radością informujemy, iż od 1 lutego 2012 w ofercie DIPOLA pojawi się usługa telewizji cyfrowej. Znajdą w niej Państwo ponad 163 kanały w cyfrowejj jakości, w tym aż 28 w jakości HD! Telewizja cyfrowa w DIPOL to m.in.: pakiety filmowe HBO oraz CANAL+ VoD - Wideo na Żądanie FyreTV - telewizja dla... czytaj więcej »

Całą zimę WSZYSTKO za DARMO!

PROMOCJA! Zamów INTERNET, TELEWIZJĘ lub TELEFON, a do końca marca 2012 nie płacisz za usługi! Promocja trwa do końca grudnia 2011 r. Im szybciej zamówisz usługę tym dłużej korzystasz z promocji! czytaj więcej »

Nowe, szybsze transfery INTERNETU!

Z przyjemnością informujemy, iż od dzisiaj obowiązują nowe, szybsze transfery INTERNETU dla naszych klientów. Zmiana została dokonana automatycznie. Nowe transfery dotyczą klientów (zarówno nowych jak i dotychczasowych) internetu przewodowego w Rogoźnie oraz w Wągrowcu (z wyjątkiem abonentów pakietu socjalnego). czytaj więcej »

31 października 2011 r. (poniedziałek) Biuro Obsługi Abonenta - nieczynne

Informujemy, że 31 października br. (poniedziałek) Biuro Obsługi Abonenta będzie nieczynne. czytaj więcej »

Co naziemna telewizja cyfrowa oznacza dla klientów DIPOLA?

W ostatnim czasie rozpoczęła się rządowa, ogólnopolska kampania informująca o postępującym procesie cyfryzacji telewizji naziemnej w Polsce. Klienci DIPOLA zadają sobie zapewne pytanie czym jest sama cyfryzacja oraz co to dla nich oznacza? "Cyfryzacja telewizji naziemnej w Polsce to zastąpienie tradycyjnej... czytaj więcej »

ZigZap zmienia nazwę na teleTOON+

Informujemy, że z dniem 1 października br. kanał dla dzieci ZigZap zmienia nazwę na teleTOON+. Rebranding obejmuje również wprowadzenie nowego logotypu i uatrakcyjnienie oprawy antenowej. Obok programów znanych z oferty kanału ZigZap, w ramówce stacji pojawi się wiele nowości, a wśród nich autorskie produkcje... czytaj więcej »

Tańsze połączenia do Cyfrowego Polsatu!

Z przyjemnością informujemy, iż od 1.09.2011 obniżeniu ulegają oplaty za połączenia komórkowe do sieci Cyfrowego Polsatu. Połączenia do tej sieci będą taryfikowane wg tej samej stawki co połączenia do sieci PLUS, ORANGE oraz T-MOBILE. Jednocześnie przypominamy, iż możliwe jest bezpłatne przeniesienie... czytaj więcej »

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>