Starcie tytanów - najbardziej kontrowersyjna gala w historii polskiego boksu!

Na 10 dni przed planowaną w Łodzi walką z Royem Jonesem Juniorem Dawid Kostecki został zatrzymany przez policję. Czy dotrze na ring? Czy jego miejsce zajmie wschodząca gwiazda polskiego boksu Paweł Głażewski? Oglądaj relację z Gali Boksu w sobotę, 30 czerwca, od 19:00 w systemie Pay Per View.

Dostęp do transmisji (także w jakości HD) mogą Państwo otrzymać za jednorazową opłatą 29,95 zł, która zostanie doliczona do lipcowej faktury. Zamówienia można składać w Biurze Obsługi Abonenta do 29 czerwca do godziny 16:00. Transmisja będzie dostępna na kanałach 5 i 6.

Starcie Tytanów - Pay Per View

Relacja z Wielkiej Gali Boksu Zawodowego rozpocznie się w sobotę 30 czerwca o godz. 20.00. A już od godz. 19.00 widzowie będą mogli oglądać studio gali, prowadzone przez Mateusza Borka, w którym m.in. pojawią się reportaże z przygotowań do walk. Będą w nim gościć: Przemysław Saleta, były zawodowy mistrz Europy w wadze ciężkiej oraz Janusz Pindera, ekspert sportów walki. Pojedynki będzie komentował m.in. Andrzej Kostyra, jeden z najbardziej uznanych ekspertów boksu. Wywiady z zawodnikami poprowadzi Paweł Wójcik z redakcji Polsat Sport.

Starcie Tytanów już teraz funduje fanom sportu wielkie emocje. Dawid "Cygan" Kostecki został kilka dni temu aresztowany - czy stanie w ringu okaże się w ostatniej chwili! Jego miejsce może zająć Paweł Głażewski - wielokrotny mistrz Polski amatorów. Jeśli stanie do walki - będzie to jego szansa na początek kariery na międzynarodowych ringach! Tego samego wieczoru staną naprzeciwko siebie również m.in. Artur Szpilka, nazywany następcą Andrzeja Gołoty i Amerykanin - Jameel Mccline.